+ 48 600 971 230
 
 
 
 
Rynek reklamy internetowej jest skomplikowany i z dnia na dzień coraz trudniejszy do zrozumienia. Do tradycyjnych form zakupu powierzchni reklamowej dołączają liczne nowe narzędzia. Ten dynamiczny rozwój stwarza reklamodawcom wciąż nowe możliwości, ale z drugiej strony orientacja na rynku reklamy online stała się wyzwaniem.

W ostatnich latach narodziły się technologie, które radykalnie zrewolucjonizowały handel powierzchnią reklamową w Internecie. Umożliwiają one sprzedaż i kupno reklam w realnej cenie rynkowej dzięki wsparciu systemów takich jak Ad Exchange, Demand Side Platform czy Yield Optimizer – to przykłady otwartych platform sprzedażowych, opartych o transparentne zasady przypominające giełdę.

Podobnie do agencji SEM (Search Engine Marketing) specjalizujących się w zakupie dla Klientów licytowanych słów kluczowych i ich optymalizacji, mexad jest agencją DEM.

Jako pierwsza na świecie agencja DEM (Display Engine Marketing) korzystamy z wieloletniego doświadczenia i szerokiej wiedzy na temat nowych technologii do licytacji powierzchni reklamowej i optymalizacji jej wykorzystania w imieniu Klienta.

 

 
 
 
Jestem 
 
 
 
 
 
  
 
 

 
 
   Privacy Policy | Informacje o firmie | Kontakt | DataXu
   Copyright © 2012. mexad - a DataXu company.